مراکز اصلی خرید عمده گل چینی مصنوعی ارزان

در مراکز اصلی خرید عمده گل چینی مصنوعی، تنوع فوق العاده ای را مشاهده می کنیم. گل چینی از جمله محصولات تزئینی شیک و زیبا می باشد که توسط اقشار مختلف مردم خریداری می گردد. طبیعتاً هر مشتری به دنبال گل چینی ارزان و در عین حال باکیفیت است. شایان ذکر است که عوامل مختلفی می توانند بر کیفیت و همچنین قیمت گل چینی تاثیرگذار باشند.

مراکز اصلی خرید عمده گل چینی مصنوعی ارزان

خرید عمده انواع گل چینی دکوری با قیمت ارزان

خرید عمده انواع گل چینی دکوری با قیمت ارزانحس زیبا پسندی در همه انسان ها وجود دارد. از این رو در همه ادوار تاریخی با توجه به شرایط موجود، مردم همواره تلاش کرده اند؛ محیط زندگی و کار خود را به بهترین شکل ممکن تزئین کنند. بی تردید این کار با توجه به سلیقه و در حد توان افراد صورت می گیرد.
اما وقتی صحبت از تزئین منزل و  وسایل تزئینی به میان می آید نا خودآگاه مردم به یاد لوازم گران قیمت و هزینه های کمرشکن می افتند. در حالی که گاهی اوقات استفاده صحیح از وسایل ارزان قیمت، زیبایی بیشتری را ایجاد خواهد نمود.

گل چینی از جمله وسایل تزئینی مناسب قیمت است که به کار بردن آن در محل کار یا خانه، زیبایی چشم گیری ایجاد خواهد نمود. در نتیجه خرید گل چینی دکوری با تنوع بالایی توسط اقشار مختلف مردم صورت می گیرد.
احتمالاً به همین دلیل است که بسیاری از فروشندگان گل مصنوعی و وسایل تزئینی، عبارت گل چینی عمده را جستجو می کنند. به عبارت دیگر بخش اعظم خریداران عمده گل چینی را خرده فروشان این حوزه تشکیل داده اند.

فروش ویژه گل چینی در تنوع رنگی و طرح های گوناگون

فروش ویژه گل چینی در تنوع رنگی و طرح های گوناگونفروش گل چینی در تنوع رنگی و طرح های گوناگون صورت می گیرد. همین مسئله باعث شده است که عده زیادی از مردم برای خرید آن اقدام کنند.
می دانیم که گل های چینی با استفاده از نوعی خمیر تولید می شوند. ویژگی بارز خمیر، انعطاف پذیری و قابلیت شکل پذیری بالای آن است. بر خلاف متریال هایی مثل پارچه، فوم یا پلاستیک که حالت دادن به آنها زمان بر بوده و باید با لوازم خاصی مثل اتو انجام شود.

گل های چینی را می توان از جنبه های گوناگون مورد بررسی قرار داد. در حالت کلی این محصولات ممکن است به صورت گلدانی، دیواری یا آویز طراحی شوند. در هر صورت بیشترین زمینه تنوع گل ها به طرح و رنگ آنها مربوط می شود.

کلیه گل های موجود در طبیعت را می توان با استفاده از خمیر گل چینی به صورت مصنوعی تهیه کرد. لازم به ذکر است که رنگ آمیزی این گل ها، معمولاً به کمک رنگ روغن و پیش از درست کردن آنها صورت می گیرد. یعنی ابتدا مقداری از رنگ روغنی مورد نظر را با خمیر مخلوط کرده و آن را به رنگ دلخواه در آورده و سپس برای درست کردن گل، اقدام می کنند.

قیمت روز گل چینی سنبل در بازار مازندران

قیمت روز گل چینی سنبل در بازار مازندرانهمان گونه که در بخش قبل تا حدودی اشاره کردیم؛ گل های چینی از لحاظ طرح و رنگ، بسیار متنوع می باشند. همچنین گفتیم که اقسام گوناگون گل های طبیعی را می توان به صورت گل چینی، تولید کرد. به عنوان مثال از گل چینی سنبل نام می بریم که از نمونه های جالب توجه حوزه خود به شمار می رود. 

ناگفته نماند؛ که گل سنبل چینی نیز به نوبه خود انواع مختلفی داشته و از لحاظ طیف رنگی، اندازه و مسائل دیگر متفاوت است. در نتیجه با توجه به تنوع این محصول، بدیهی است که شاهد نوسان قیمت آن باشیم. به عبارت دیگر قیمت روز گل چینی سنبل ممکن است؛ تحت یک سری شرایط دستخوش نوسان گردد.

علاوه بر کیفیت، مدل، اندازه و شکل ظاهری گل، عوامل دیگری مثل تغییر قیمت مواد اولیه تولید و نحوه خرید و فروش نیز می توانند؛ بر قیمت فروش یک کالا اثر بگذارند. مثلاً قیمت روز گل سنبل چینی در بازار مازندران با قیمت این محصول در بازار تهران متفاوت است.
این نکته را نیز باید اضافه کرد؛ که گل چینی مازندران از کیفیت و زیبایی قابل قبولی برخوردار می باشد.

فروشگاه اینترنتی انواع مختلف گل چینی در اصفهان

فروشگاه اینترنتی انواع مختلف گل چینی در اصفهانبدون شک ورود به یک فروشگاه گل چینی به خودی خود چشم ها را خیره کرده و افراد را حداقل برای دقایقی به تماشا مشغول می سازد. علاوه بر اینها می توان گفت که گل چینی آنلاین از عبارت های پر جست و جوی اینترنتی است. چرا که امروزه بسیاری از مشتریان از روش های نوین تجارت استقبال می کنند.

گل چینی اصفهان را می توان به عنوان یکی از بهترین وسایل تزئین منزل و محل کار معرفی نمود. اصفهان از دیرباز مهد هنر بوده و هنرمندان بیشماری را در دامان خود پرورش داده است. بنابراین جای تعجب نیست که بخش قابل توجهی از شیک ترین و بادوام ترین گل های چینی در این شهر تولید شوند. 

انواع مختلف گل چینی را جهت تزئین فضاهای مختلف به کار می برند. البته این کالای دکوری را می توان به عنوان یک هدیه مناسب و خاطره انگیز هم در نظر گرفت.

بازار بزرگ گل چینی دکوری در شیراز

بازار بزرگ گل چینی دکوری در شیرازشیراز از مهم ترین شهرهای هنر پرور ایران به شمار می رود. به نحوی که در بسیاری از نقاط این شهر می توان این مسئله را با چشم مشاهده کرد. به همین دلیل است که بازار گل چینی شیراز نسبتاً داغ می باشد. به این معنا که عده قابل توجهی از مردم و همچنین مسافران این شهر، انواع گل های چینی را جهت مصارف تزئینی خریداری می کنند.

گل چینی تزئینی، بهترین وسیله برای زیباسازی یک مکان می باشد. بسته به شرایط فضایی که در اختیار داریم؛ می توان از گل های دیوارکوب چینی یا گلدان های گلی که حالت آویز دارند؛ استفاده کرد.
مهم ترین مزیت گل چینی، این است که در عین سادگی و هزینه پایین، جلوه چشم گیری به فضا می بخشد. البته انتخاب طرح ها و رنگ های مناسب گل و مطابقت دادن آنها با محیط نیز به نوبه خود مهم می باشد.
در نتیجه هنگام انتخاب و خرید گل چینی دکوری، باید علاوه بر کیفیت و زیبایی به هماهنگی رنگ ها با فضای مورد نظر نیز دقت کرده و محصولات مناسبی را انتخاب نمود. بدون شک طبیعی بودن رنگ گل ها، نقش چشم گیری بر میزان فروش آنها دارد. زیرا در همان نگاه اول، بیننده را به یاد طبیعت و زیبایی های آن می اندازد.

واردات گل چینی خارجی کاکتوس در ایران

واردات گل چینی خارجی کاکتوس در ایرانواردکننده گل چینی، بخشی از بازار گل های مصنوعی را در دست دارد. به بیان دیگر، بخشی از بازار گل های چینی ایران به محصولات خارجی، اختصاص یافته است. 
به عنوان مثال می توان به واردات گل چینی کاکتوس اشاره کرد که به میزان قابل توجهی انجام می گیرد.

کاکتوس از گیاهان مشهور و جالب توجهی است که بسیاری از مردم دوست دارند؛ آن را در خانه های خود نگهداری کنند. اما بنا به دلایلی برخی افراد خرید کاکتوس مصنوعی را ترجیح می دهند.
لازم به ذکر است که کاکتوس های ساخته شده از مواد گل چینی، بسیار زیبا و طبیعی جلوه می کنند. البته به شرط آنکه در کلیه مراحل تولید آنها، دقت لازم به کار برده شده باشد.

کیفیت و نوع مواد اولیه، نحوه تهیه خمیر گل چینی، نوع رنگ ها و نحوه ترکیب آنها، مهم ترین عوامل تاتیرگذار بر مقبولیت گل چینی کاکتوس می باشند. در این راستا ترکیب صحیح رنگ و به دست آوردن رنگی طبیعی، بسیار مهم می باشد. 

لیست تولید کنندگان عمده گل چینی دست ساز ایرانی

لیست تولید کنندگان عمده گل چینی دست ساز ایرانیبی تردید لیست تولیدکنندگان گل چینی دست ساز ایرانی، بسیار طولانی می باشد. اما در این میان عده ای کار تولید را به صورت عمده انجام می دهند.

تولید کنندگان گل چینی، روش های مختلفی برای درست کردن خمیر به کار می برند. به عبارت دیگر می توان گفت که دستورالعمل های متفاوتی برای تهیه خمیر گل چینی وجود دارد. ناگفته نماند؛ که هر کدام از آنها کابردهای خاص خود را دارند.
البته اساس کار همه آنها یکی بوده و تنها از لحاظ مواد اولیه، اندکی با هم فرق دارند. در ادامه وسایل لازم برای تهیه گل چینی را نام می بریم:

 • پودر نشاسته ذرت
 • چسب چوب
 • آب
 • گلیسیرین
 • آبلیمو

در این میان پودر نشاسته ذرت و چسب چوب بسیار مهم بوده و در همه آنها وجود دارند.

تولید کنندگان عمده گل چینی دست ساز ایرانی، تهیه خمیر را با توجه به کاری که از آن انتظار دارند؛ انجام می دهند. مثلاً خمیر مخصوص درست کردن گل های کروشه ای با خمیر تولید میوه فرق دارد.
خمیر گل های کروشه ای حاوی مقداری پودر نشاسته ذرت، چسب چوب و گلیسیرین می باشد. ناگفته نماند؛ که پس از انجام مراحل اولیه تهیه خمیر، برای ورز دادن آن از وازلین استفاده می کنند. همچنین همواره توصیه می شود؛ جهت پیشگیری از چسبیدن خمیر به دست، قبل از انجام کار، دست ها را با وازلین چرب کنید.

بزرگترین مرکز اصلی عرضه گل چینی میخک

بزرگترین مرکز اصلی عرضه گل چینی میخکبزرگترین مرکز اصلی عرضه گل چینی میخک، یکی از زیباترین و محبوب ترین گل های موجود در طبیعت را ارائه داده است. هر چند که گل های طبیعی، طراوت خاصی دارند؛ اما عمر آنها بسیار کوتاه بوده و در طول همین زمان کوتاه نیز نیاز به رسیدگی مداوم دارند. به همین علت عده ای از مردم به گل های چینی روی آورده اند. البته می توان با صرف اندکی سلیقه این دو را در کنار یکدیگر استفاده کرده و از زیبایی چشم نواز آنها لذت برد.

گل میخک چینی به رنگ های مختلفی تولید و روانه بازار گشته است. چرا که در طبیعت نیز ارقام گوناگون این گل را با رنگ های مختلف، شاهد هستیم. اما اغلب گل های میخک، قرمز رنگ می باشند. البته همین میخک های قرمز نیز از لحاظ طیف رنگی و میزان پر رنگی یا کم رنگی تنوع دارند.
علاوه بر قرمز، این گل به رنگ های سفید، بنفش، زرد، صورتی و سایر رنگ های مشابه نیز دیده می شود. گل میخک مینیاتوری نیز نمونه جالب توجهی است که به صورت چینی تولید می گردد.

گل چینی وارداتی و فروش ارزان قیمت آن در بازار

گل چینی وارداتی و فروش ارزان قیمت آن در بازارامروزه گل های مصنوعی، نقش بسیار مهمی در دکوراسیون منازل ایفا می کنند. به گونه ای که کمتر خانه ای را مشاهده می کنیم که از این مصنوعات استفاده نکرده باشد.
دلیل اصلی بهره بردن از گل های مصنوعی و ریشه انجام این کار را می توان به گل های زیبای موجود در طبیعت نسبت داد.

مهم ترین و رایج ترین گل های مصنوعی موجود در بازار ایران را بر اساس جنس به دسته های زیر تقسیم می کنند:

 • گل چینی
 • انواع گل پارچه ای (پارچه مخمل، شیشه ای و …)
 • گل بلندر با فوم
 • گل های کاغذی
 • گل پلاستیکی
 • گل هایی با جنس پلی استر

در این میان گل چینی، جایگاه ویژه ای داشته و تولید آن به سال های دور بر می گردد.

هم اکنون فروش گل چینی وارداتی از رونق قابل قبولی برخوردار گشته است. به عبارت دیگر گل های چینی خارجی، مشتریان خاص خود را دارند. 

در هر حال بسیاری از مردم به دنبال گل های چینی ارزان قیمت می باشند. هر چند که داشتن قیمت مناسب از جمله ویژگی های این لوازم تزئینی به شمار می رود؛ اما علاوه بر قیمت باید به دوام آنها نیز توجه کرد.

مرکز بزرگ گل چینی عمده ای تهران

مرکز بزرگ گل چینی عمده ای تهرانتاسیس مراکز بزرگی با عنوان شرکت گل چینی تهران، نشان دهنده استقبال مردم از این محصولات می باشد. همچنین در کنار اینها می توان به نمایندگی فروش گل چینی نیز اشاره کرد. 
به علت محبوب بودن گل های چینی، خرید عمده آنها نیز از رونق بی نظیری برخوردار گشته است.

همان گونه که از نام گل چینی مشخص است؛ این محصول تا حدودی شکننده است. اما به علت سبک و ساده بودن، کمتر دچار شکستگی می گردد. لازم به ذکر است که معمولاً سازندگان گل چینی، این مسئله را در نظر گرفته و طراحی محصول را به گونه ای انجام می دهند که نصب و نگهداری آن راحت باشد.
ناگفته نماند؛ که پختن خمیر (به میزان اندک) و به کار بردن یک سری متریال های خاص، می تواند؛ بر میزان مقاومت و دوام گل های چینی بیفزاید.

بزرگترین گروه صنعتی و بازرگانی گل چینی درجه یک

بزرگترین گروه صنعتی و بازرگانی گل چینی درجه یکبزرگترین گروه صنعتی و بازرگانی گل چینی، ارقام درجه یک این محصول را عرضه می کند. شایان ذکر است که گل های چینی درجه یک از مواد اولیه مرغوب ساخته شده اند. همچنین تولید گل های درجه یک به دست هنرمندان برتر این حوزه صورت گرفته است.

مهم ترین ویژگی های گل چینی درجه یک عبارتند از:

 • مقاومت نسبی در برابر ضربه و فشار
 • داشتن رنگ طبیعی
 • ثبات رنگ
 • یکنواختی سطح کار
 • به کار بردن براق کننده ها جهت جلوه بیشتر کار (در صورت نیاز)

به عنوان توضیح بیشتر باید اضافه کرد که منظور از یکنواختی سطح کار، این است که خمیر گل چینی مرغوب و درجه یک، کاملاً یکدست بوده و پس از پایان کار، دچار ترک خوردگی یا از هم پاشیدگی نمی گردد.
ناگفته نماند که نحوه نگهداری خمیر گل چینی و میزان ماندگاری آن نیز بسیار مهم بوده و بر کیفیت نهایی محصول تولیدی تاثیر خواهد نهاد. 
بی ترید بزرگترین گروه های صنعتی یا مراکز بازرگانی گل چینی درجه یک به تمام این مقوله ها توجه می کنند.

22

 1. سلام و خدا قوت
  من انواع گلهای چینی بارنگهای مختلف میخواستم به صورتی که فقط آماده باشه من خودم روی کار سوار کنم.

 2. سلام .
  گلها از نظر رنگ …طرح…شکل…وظرافت بسیار قابل توجه به نظر می اید.
  علاقه وافر من به این حرفه و هنر زیبا بر این شد که از این طریق درخواست سفارش دهم.خوشحال میشوم اگر با این شماره تماس بگیریددررابطه باسفارش این گلها واشنایی با قیمت انها.
  باسپاس

 3. سلام وقت بخیر
  میخواستم سفارش ..چند شاخه گل رز دررنگهای متفاوت (گلها کوچک وظریف باشند لطفا”) غیر از رنگ سفید راسفارش دهم .غیر از رنگ سفید وروی هم بشوند 15 گل ریز رز میحواستم
  غیر از کاکتوس اگرگل دیگری هم دارید از هر نوع ان 5 شاخه کهارسال ان هم ظریف کار شده باشدلطفا

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

چطور میتونم کمک کنم ؟